Dřevěný kruh 22cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Dřevěný kruh je skvělým základem pro vaše kreativní projekty jako jsou lapače snů nebo jiné dekorace. Díky kvalitnímu dřevu a preciznímu zpracování můžete snadno vytvořit jedinečné a originální kousky, které ozdobí váš interiér nebo slouží jako skvělý dárek pro vaše blízké. S průměrem od 10 do 36 cm a šířkou 10 mm poskytuje dostatek prostoru pro vaši fantazii a kreativitu. S tloušťkou 3 mm je dostatečně pevný, aby vydržel různé úpravy a zdobení. Nechte se inspirovat a vytvořte si svůj vlastní unikátní... Celý popis

Koupit za 34 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěný kruh je skvělým základem pro vaše kreativní projekty jako jsou lapače snů nebo jiné dekorace. Díky kvalitnímu dřevu a preciznímu zpracování můžete snadno vytvořit jedinečné a originální kousky, které ozdobí váš interiér nebo slouží jako skvělý dárek pro vaše blízké. S průměrem od 10 do 36 cm a šířkou 10 mm poskytuje dostatek prostoru pro vaši fantazii a kreativitu. S tloušťkou 3 mm je dostatečně pevný, aby vydržel různé úpravy a zdobení. Nechte se inspirovat a vytvořte si svůj vlastní unikátní design s tímto dřevěným kruhem.

Hlavní parametry:
- Průměr: 10 - 36 cm
- Šířka: 10 mm
- Tloušťka: 3 mm
Zobrazit více

Články odjinud