Dřevěný kruh 30cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Dřevěný kruh je skvělým základem pro vaše kreativní projekty! Využijte ho na výrobu originálních lapačů snů nebo jiných dekorací, které dodají vašemu interiéru osobitý nádech. S průměrem od 10 do 36 cm a šířkou 10 mm poskytuje dost prostoru pro vaši fantazii. Jeho tloušťka 3 mm zase zajišťuje, že bude dostatečně pevný pro různé druhy zdobení. Nechte se inspirovat a vytvořte si jedinečné doplňky do vašeho domova s tímto dřevěným kruhem! Hlavní parametry: - Průměr: 10 - 36 cm - Šířka: 10 mm - Tloušťka:... Celý popis

Koupit za 42 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěný kruh je skvělým základem pro vaše kreativní projekty! Využijte ho na výrobu originálních lapačů snů nebo jiných dekorací, které dodají vašemu interiéru osobitý nádech. S průměrem od 10 do 36 cm a šířkou 10 mm poskytuje dost prostoru pro vaši fantazii. Jeho tloušťka 3 mm zase zajišťuje, že bude dostatečně pevný pro různé druhy zdobení. Nechte se inspirovat a vytvořte si jedinečné doplňky do vašeho domova s tímto dřevěným kruhem!

Hlavní parametry:
- Průměr: 10 - 36 cm
- Šířka: 10 mm
- Tloušťka: 3 mm
Zobrazit více

Články odjinud