Dřevěný kruh na lapač

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Vytvořte si svůj vlastní originální lapač snů s tímto dřevěným kruhem s dírkami. Kroužek z překližky s deseti malými otvory je ideální pro vaše kreativní nápady. Materiál z břízy dodává lapači přírodní a autentický vzhled, který můžete dále zdobit podle své fantazie. Lapač snů je tradičním amuletem, který má za úkol ochránit spícího před nočními můrami. Zlí sny jsou zachyceny v pavučině, kde je první sluneční paprsek zničí, zatímco ty dobré jsou propuštěny a mohou se dostat až do duše svého nositele.... Celý popis

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vytvořte si svůj vlastní originální lapač snů s tímto dřevěným kruhem s dírkami. Kroužek z překližky s deseti malými otvory je ideální pro vaše kreativní nápady. Materiál z břízy dodává lapači přírodní a autentický vzhled, který můžete dále zdobit podle své fantazie.

Lapač snů je tradičním amuletem, který má za úkol ochránit spícího před nočními můrami. Zlí sny jsou zachyceny v pavučině, kde je první sluneční paprsek zničí, zatímco ty dobré jsou propuštěny a mohou se dostat až do duše svého nositele. Podle tradice indiánských kmenů jsou sny důležitými vzkazy od duchů a mají hluboký význam pro život člověka.

Hlavní parametry:
- Materiál: Bříza
- Šířka: 10 cm
- Hmotnost: 20 g
Zobrazit více

Články odjinud