Tento malý kruh z bukového dřeva je ideální pro výrobu lapačů snů, zvonkohér a dalších dekorací. Díky svému designu a kvalitnímu materiálu můžete s ním tvořit jedinečné a originální kousky, které ozdobí váš domov nebo slouží jako skvělý dárek pro vaše blízké. Kruh je vhodný i pro drhané obrázky a závěsy, kde může působit jako stylový prvek. S vnějším průměrem 12 cm a vnitřním průměrem 10,4 cm poskytuje dostatek prostoru pro vaši kreativitu. S tloušťkou 4 mm je dostatečně pevný, ale zároveň lehký.... Celý popis

Koupit za 28 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento malý kruh z bukového dřeva je ideální pro výrobu lapačů snů, zvonkohér a dalších dekorací. Díky svému designu a kvalitnímu materiálu můžete s ním tvořit jedinečné a originální kousky, které ozdobí váš domov nebo slouží jako skvělý dárek pro vaše blízké. Kruh je vhodný i pro drhané obrázky a závěsy, kde může působit jako stylový prvek. S vnějším průměrem 12 cm a vnitřním průměrem 10,4 cm poskytuje dostatek prostoru pro vaši kreativitu. S tloušťkou 4 mm je dostatečně pevný, ale zároveň lehký. Díky použití nelakovaného dřeva si můžete být jisti, že vaše výtvory budou přírodní a autentické.

Hlavní parametry:
- Vnější průměr: 12 cm
- Vnitřní průměr: 10,4 cm
- Tloušťka: 4 mm
- Materiál: bukové dřevo
- Povrch: nelakovaný
Zobrazit více

Články odjinud