Kruh z bukového dřeva je skvělým základem pro vaše kreativní projekty. Můžete ho využít na výrobu lapačů snů, zvonkoherních dekorací nebo ho jednoduše použít jako originálního prvků do vašeho interiéru. Tento kruh je také ideální pro drhání obrázků nebo závěsů, díky čemuž můžete jednoduše vytvořit unikátní a osobité dekorace do vašeho domova. Tento kruh je ručně vyroben v české chráněné dílně, kde pracují lidé se zdravotním znevýhodněním. Zakoupením tohoto výrobku tedy nejen získáte kvalitní a... Celý popis

Koupit za 28 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kruh z bukového dřeva je skvělým základem pro vaše kreativní projekty. Můžete ho využít na výrobu lapačů snů, zvonkoherních dekorací nebo ho jednoduše použít jako originálního prvků do vašeho interiéru. Tento kruh je také ideální pro drhání obrázků nebo závěsů, díky čemuž můžete jednoduše vytvořit unikátní a osobité dekorace do vašeho domova.

Tento kruh je ručně vyroben v české chráněné dílně, kde pracují lidé se zdravotním znevýhodněním. Zakoupením tohoto výrobku tedy nejen získáte kvalitní a originální produkt, ale zároveň podpoříte dobrou věc.

---

Hlavní parametry:
- Vnější průměr: 18 cm
- Vnitřní průměr: 15 cm
- Materiál: bukové dřevo
- Původ: Česká republika
- Lakované: nelakované
Zobrazit více

Články odjinud