Tento tradiční louskáček na ořechy je skvělým pomocníkem při louskání ořechů. Vyrobena ze dřeva, zachovává autentičnost a šarm starých časů. Stačí jemně přitlačit na ořechový plod a pomocí závitu vytvořit tlak, který skořápku snadno rozlomí. Jeho vhodná velikost do ruky zajišťuje pohodlné a jednoduché použití. S rozměry průměru 6 cm a výšky 10 cm se vejde do každé kuchyně či piknikové tašky. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Velikost: průměr 6 cm, výška 10 cm - Mechanismus: závitový systém... Celý popis

Koupit za 77 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento tradiční louskáček na ořechy je skvělým pomocníkem při louskání ořechů. Vyrobena ze dřeva, zachovává autentičnost a šarm starých časů. Stačí jemně přitlačit na ořechový plod a pomocí závitu vytvořit tlak, který skořápku snadno rozlomí. Jeho vhodná velikost do ruky zajišťuje pohodlné a jednoduché použití. S rozměry průměru 6 cm a výšky 10 cm se vejde do každé kuchyně či piknikové tašky.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Velikost: průměr 6 cm, výška 10 cm
- Mechanismus: závitový systém
- Tradiční design
Zobrazit více

Články odjinud