Dricar B09QFWT851

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud hledáte spolehlivou ochranu proti prachu a škodlivým částicím při práci nebo domácích aktivitách, pak je pro vás ideální volbou Protiprachová plynová maska Dricar Gm 305. Tato kvalitní maska vám poskytne účinnou ochranu díky kombinaci protiprachových filtrů a plynových filtrů, které zajišťují čistý a bezpečný dech. Díky pohodlnému designu s nastavitelnými popruhy a měkkým těsněním kolem obličeje je nošení masky velmi pohodlné a bezpečné. Maska je vhodná pro různé aktivity, jako je bricolage,... Celý popis

Koupit za 404 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu proti prachu a škodlivým částicím při práci nebo domácích aktivitách, pak je pro vás ideální volbou Protiprachová plynová maska Dricar Gm 305. Tato kvalitní maska vám poskytne účinnou ochranu díky kombinaci protiprachových filtrů a plynových filtrů, které zajišťují čistý a bezpečný dech. Díky pohodlnému designu s nastavitelnými popruhy a měkkým těsněním kolem obličeje je nošení masky velmi pohodlné a bezpečné. Maska je vhodná pro různé aktivity, jako je bricolage, zahradničení, renovace nebo práce v průmyslovém prostředí. Buďte v bezpečí a chrání své zdraví s Protiprachovou plynovou maskou Dricar Gm 305.

Hlavní parametry:
- Kombinace protiprachových filtrů a plynových filtrů
- Pohodlný design s nastavitelnými popruhy
- Měkké těsnění kolem obličeje
- Ideální pro práci, domácí aktivity nebo průmyslové prostředí
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
Typ celoobličejové masky
Jednorázové chirurgické masky ano
respirátory s ventilací ano
ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano
masky s ochranou proti prachu a pylu ano
masky s ochranou proti znečištění ovzduší ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud