Drtič kostí velký je nenahraditelným pomocníkem každého, kdo se věnuje přípravě masa nebo vaření vývarů. S délkou rukojeti cca 51 cm a pracovní částí drtiče o délce cca 10 cm je ideální pro efektivní práci. Díky rozměrům základní desky 140 x 50 mm je stabilní a snadno ovladatelný. Drtič kostí je nezbytným nástrojem pro každého, kdo si potrpí na kvalitní suroviny a chce mít jistotu, že masa jsou drcena do perfektní konzistence. Hlavní parametry: - Zn. povrchová úprava - Délka rukojeti: cca 51 cm... Celý popis

Koupit za 900 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Drtič kostí velký je nenahraditelným pomocníkem každého, kdo se věnuje přípravě masa nebo vaření vývarů. S délkou rukojeti cca 51 cm a pracovní částí drtiče o délce cca 10 cm je ideální pro efektivní práci. Díky rozměrům základní desky 140 x 50 mm je stabilní a snadno ovladatelný. Drtič kostí je nezbytným nástrojem pro každého, kdo si potrpí na kvalitní suroviny a chce mít jistotu, že masa jsou drcena do perfektní konzistence.

Hlavní parametry:
- Zn. povrchová úprava
- Délka rukojeti: cca 51 cm
- Délka pracovní části drtiče: cca 10 cm
- Rozměr základní desky: 140 x 50 mm
Zobrazit více

Články odjinud