Dulux Multifiller tmel 330 g

82 %
Stars
(3 hodnocení)

Univerzální jemný tmel s krémovou konzistencí je ideální volbou pro široké spektrum použití. Díky speciálním pojidlům poskytuje vynikající přilnavost a trvalou výplň, která zůstává hladká a rovná bez smršťování či praskání. Tento tmel je vhodný pro interiér i exteriér a může být použit na omítku, zdivo, beton, cihly nebo sádrokarton. Po zaschnutí lze povrch snadno upravit broušením nebo natřít jakýmkoliv nátěrem na vodní bázi. Hlavní parametry: - Hloubka spáry až 10mm - Rychleschnoucí - Skvělá... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální jemný tmel s krémovou konzistencí je ideální volbou pro široké spektrum použití. Díky speciálním pojidlům poskytuje vynikající přilnavost a trvalou výplň, která zůstává hladká a rovná bez smršťování či praskání. Tento tmel je vhodný pro interiér i exteriér a může být použit na omítku, zdivo, beton, cihly nebo sádrokarton. Po zaschnutí lze povrch snadno upravit broušením nebo natřít jakýmkoliv nátěrem na vodní bázi.

Hlavní parametry:
- Hloubka spáry až 10mm
- Rychleschnoucí
- Skvělá přilnavost
- Nesmršťuje se
- Nepraská
- Lze vrtat

Schnutí: 1 - 2 hodiny

Odstíny: bílý

Typ produktu: vodou ředitelný

Balení: tuba 330 g
Zobrazit více

Parametry

Použití na zeď
Typ tmely
Značka Dulux
polyuretanové tmely ano
tmelové pásky ano
lepící pásky ano
Výrobce Dulux

Určitě si přečtěte

Články odjinud