DURAM KIMI ABEKP

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Chraňte své zdraví a bezpečí s únikovou kuklou a maskou DURAM KIMI, která je navržena pro ochranu proti široké škále chemických látek a plynů. Díky integrovaným lícnicovým filtrům s vstupy na obou stranách poskytuje spolehlivou ochranu proti organickým, anorganickým, kyselým a čpavkovým plynům a parám, stejně jako proti pevným a kapalným netoxickým částicím (kategorie P2). Pružný materiál lícnice s průhledným zorníkem z teopluoodlného materiálu zajišťuje pohodlné nošení a dobrý výhled. Úniková kukla... Celý popis

Koupit za 2 532 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Chraňte své zdraví a bezpečí s únikovou kuklou a maskou DURAM KIMI, která je navržena pro ochranu proti široké škále chemických látek a plynů. Díky integrovaným lícnicovým filtrům s vstupy na obou stranách poskytuje spolehlivou ochranu proti organickým, anorganickým, kyselým a čpavkovým plynům a parám, stejně jako proti pevným a kapalným netoxickým částicím (kategorie P2). Pružný materiál lícnice s průhledným zorníkem z teopluoodlného materiálu zajišťuje pohodlné nošení a dobrý výhled. Úniková kukla je navíc vybavena pružným okrajem kolem krku pro dokonalé utěsnění. S velmi nízkou hmotností a možností skladování až 5 let ve vakuované hliníkové fólii je tato kukla ideální volbou pro různé situace, kde je potřeba rychlé a spolehlivé ochrany. Univerzální velikost a žlutá barva lícnice zajišťují univerzální použití a snadnou identifikaci. Buďte připraveni na nečekané situace s únikovou kuklou DURAM KIMI.

Hlavní parametry:
- Integrované lícnicové filtry s vstupy na obou stranách
- Ochrana proti škále chemických látek ve filtru ABEK, organickým, anorganickým, kyselým a čpavkovým plynům a parám, pevným a kapalným netoxickým částicím (kategorie P2)
- Pružný materiál lícnice s průhledným zorníkem z teopluoodlného materiálu
- Pružný okraj kolem krku pro lepší utěsnění
- Nízká hmotnost a skladovatelnost až 5 let ve vakuované hliníkové fólii
- Univerzální velikost a žlutá barva lícnice
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud