Dřevěné bidýlko od značky Duvo+ je ideální volbou pro menší papoušky, kteří potřebují pohodlné místo k odpočinku a zábavě. S jeho průměrem 1-1,2 cm a délkou 17 cm se snadno vejde do většiny klecí a poskytne vašemu ptačímu kamarádovi pohodlí a zábavu. Díky velmi snadnému uchycení mezi dráty klece ho můžete jednoduše připevnit a váš papoušek si může užívat nový kousek vybavení bez zbytečné námahy. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Průměr: 1-1,2 cm - Délka: 17 cm

Koupit za 44 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěné bidýlko od značky Duvo+ je ideální volbou pro menší papoušky, kteří potřebují pohodlné místo k odpočinku a zábavě. S jeho průměrem 1-1,2 cm a délkou 17 cm se snadno vejde do většiny klecí a poskytne vašemu ptačímu kamarádovi pohodlí a zábavu. Díky velmi snadnému uchycení mezi dráty klece ho můžete jednoduše připevnit a váš papoušek si může užívat nový kousek vybavení bez zbytečné námahy.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Průměr: 1-1,2 cm
- Délka: 17 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Laroy
Materiál dřevo

Články odjinud