Vyzkoušejte nové bidýlko pro vaše pernaté kamarády! Toto pevně opletené bidlo z bavlny má nepravidelný povrch, který je ideální pro procvičování svalů nohou ptáků. Díky své tvarovatelnosti můžete bidlo přizpůsobit potřebám vašich ptáků. Na obou koncích bidla najdete šrouby, které umožňují snadné uchycení k drátům klece. S rozměry 48 x 1,6 cm (délka x průměr) je toto bidýlko skvělým doplňkem pro zdraví a pohodu vašich pernatých miláčků. Hlavní parametry: - Materiál: bavlna - Rozměry: 48 x 1,6 cm... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyzkoušejte nové bidýlko pro vaše pernaté kamarády! Toto pevně opletené bidlo z bavlny má nepravidelný povrch, který je ideální pro procvičování svalů nohou ptáků. Díky své tvarovatelnosti můžete bidlo přizpůsobit potřebám vašich ptáků. Na obou koncích bidla najdete šrouby, které umožňují snadné uchycení k drátům klece. S rozměry 48 x 1,6 cm (délka x průměr) je toto bidýlko skvělým doplňkem pro zdraví a pohodu vašich pernatých miláčků.

Hlavní parametry:
- Materiál: bavlna
- Rozměry: 48 x 1,6 cm (délka x průměr)
- Tvarovatelné bidlo s nepravidelným povrchem
- Umožňuje procvičování svalů nohou ptáků
- Vhodné pro uchycení k drátům klece pomocí šroubů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Laroy

Články odjinud