Proč nevyzkoušet toto skvělé bidýlko, které je pevně opletené bavlnou a vytváří nepravidelný povrch? Ideální pro procvičování svalů nohou vašich milovaných ptáků. Tvarovatelné bidlo s šrouby na obou koncích umožňuje snadné uchycení k drátům klece. S rozměry 58 x 2,1 cm (délka x průměr) je to skvělý nástroj pro zlepšení kondice a pohyblivosti vašich pernatých přátel. Hlavní parametry: - Materiál: bavlna - Povrch: nepravidelný - Upevňování: šrouby na obou koncích - Rozměry: 58 x 2,1 cm (délka x průměr) Celý popis

Koupit za 171 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Proč nevyzkoušet toto skvělé bidýlko, které je pevně opletené bavlnou a vytváří nepravidelný povrch? Ideální pro procvičování svalů nohou vašich milovaných ptáků. Tvarovatelné bidlo s šrouby na obou koncích umožňuje snadné uchycení k drátům klece. S rozměry 58 x 2,1 cm (délka x průměr) je to skvělý nástroj pro zlepšení kondice a pohyblivosti vašich pernatých přátel.

Hlavní parametry:
- Materiál: bavlna
- Povrch: nepravidelný
- Upevňování: šrouby na obou koncích
- Rozměry: 58 x 2,1 cm (délka x průměr)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Laroy

Články odjinud