Přineste svým ptačím kamarádům kousek přírody do klece s cementovým brusným bidlem od Duvo+. Tento dokonalý doplněk je vhodný pro všechny druhy ptáků a poskytne jim možnost přirozeného broušení drápů a zobáku díky brusné vrstvě s jemnými zrny písku. S rozměry 20,5 × 3,5 × 3,5 cm se snadno vejde do klece a poskytne vašim ptačím kamarádům zábavu a udrží jejich zobáky a drápy v perfektním stavu. Hlavní parametry: - Materiál: cement - Rozměry: 20,5 × 3,5 × 3,5 cm (V׊×H) - Brusná vrstva s jemnými... Celý popis

Koupit za 143 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svým ptačím kamarádům kousek přírody do klece s cementovým brusným bidlem od Duvo+. Tento dokonalý doplněk je vhodný pro všechny druhy ptáků a poskytne jim možnost přirozeného broušení drápů a zobáku díky brusné vrstvě s jemnými zrny písku. S rozměry 20,5 × 3,5 × 3,5 cm se snadno vejde do klece a poskytne vašim ptačím kamarádům zábavu a udrží jejich zobáky a drápy v perfektním stavu.

Hlavní parametry:
- Materiál: cement
- Rozměry: 20,5 × 3,5 × 3,5 cm (V׊×H)
- Brusná vrstva s jemnými zrny písku
- Vhodné pro všechny druhy ptáků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Duvo+

Články odjinud