Duvo+ Náhradní bidýlko plastové 23,5 cm je skvělým doplňkem pro klece vašich pernatých kamarádů. Toto univerzální bidýlko je ideální pro všechny druhy ptáků a poskytne jim pohodlné místo k odpočinku a cvičení. Díky použití odolného plastu je bidýlko odolné a snadno se udržuje čisté. S rozměry 235 × 10 × 10 mm (V׊×H) poskytuje dostatek prostoru pro vaše ptáky, aby si na něm mohly pohodlně sedět či si na něm mohly brousit zobáčky. Hlavní parametry: - Materiál: plast - Rozměry: 235 × 10 × 10 mm (V׊×H)... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Duvo+ Náhradní bidýlko plastové 23,5 cm je skvělým doplňkem pro klece vašich pernatých kamarádů. Toto univerzální bidýlko je ideální pro všechny druhy ptáků a poskytne jim pohodlné místo k odpočinku a cvičení. Díky použití odolného plastu je bidýlko odolné a snadno se udržuje čisté. S rozměry 235 × 10 × 10 mm (V׊×H) poskytuje dostatek prostoru pro vaše ptáky, aby si na něm mohly pohodlně sedět či si na něm mohly brousit zobáčky.

Hlavní parametry:
- Materiál: plast
- Rozměry: 235 × 10 × 10 mm (V׊×H)
- Vhodné pro všechny druhy ptáků
- Snadno udržovatelné a odolné design
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Duvo+

Články odjinud