Kvalitní plastové okno s výztuhou o tloušťce 1,5 mm a montážní hloubkou profilu 70 mm. Díky tepelnému plastovému meziskelnímu rámečku dosahuje okno hodnoty Uw=1.2 W/m²K, Ug=1.1 W/m²K a Uf=1.3 W/m²K, což zaručuje vysokou energetickou účinnost. S pěti komorami a izolačním dvojsklem 4-16-4 od britského výrobce Pilkington nabízí optimální tepelnou ochranu a bezpečnost. Kování od rakouského výrobce MACO MULTI-MATIC s nosností až 100 kg zajišťuje spolehlivé uzavírání a ochranu proti vloupání. Moderní... Celý popis

Koupit za 3 328 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní plastové okno s výztuhou o tloušťce 1,5 mm a montážní hloubkou profilu 70 mm. Díky tepelnému plastovému meziskelnímu rámečku dosahuje okno hodnoty Uw=1.2 W/m²K, Ug=1.1 W/m²K a Uf=1.3 W/m²K, což zaručuje vysokou energetickou účinnost. S pěti komorami a izolačním dvojsklem 4-16-4 od britského výrobce Pilkington nabízí optimální tepelnou ochranu a bezpečnost. Kování od rakouského výrobce MACO MULTI-MATIC s nosností až 100 kg zajišťuje spolehlivé uzavírání a ochranu proti vloupání. Moderní design s hranatým provedením a hliníkovou klikou v barvě dveří dodává oknu elegantní vzhled. Okno je vhodné pro montáž do bytů i rodinných domů a disponuje certifikátem posouzení vlastností výrobku. S možností vrácení do 60 dnů a 5letou zárukou je nákup tohoto okna bezpečnou investicí.

Hlavní parametry:
- Výztuha profilu: 1,5 mm
- Montážní hloubka profilu: 70 mm
- Hodnoty Uw/Ug/Uf: 1.2/1.1/1.3 W/m²K
- Počet komor: 5
- Typ skla: Izolační dvojsklo 4-16-4
- Kování: MACO MULTI-MATIC s nosností až 100 kg
- Design: Hranaté provedení s hliníkovou klikou
- Certifikace: Český certifikát posouzení vlastností výrobku
- Záruka: 5 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ERKADO
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace pravé
Šířka 100 cm
Výška 100 cm
Otevíravá ano
Sklopná ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud