Moderní a kvalitní okno s tepelně izolačními vlastnostmi, které splňuje ty nejpřísnější požadavky na trhu. Díky výztuze profilu z pozinkované ocele a tepelnému plastovému meziskelnímu rámečku dosahuje vynikající hodnoty součinitele prostupu tepla a zaručuje stabilitu a odolnost. Okno je vybaveno 5 komorovým profilem od renomovaného německého výrobce TROCAL, který je zlatým středem mezi špičkovými značkami KÖMMERLING a KBE. Díky izolačnímu dvojsklu s pokoveným vnitřním sklem a plněním argonem poskytuje... Celý popis

Koupit za 3 691 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní a kvalitní okno s tepelně izolačními vlastnostmi, které splňuje ty nejpřísnější požadavky na trhu. Díky výztuze profilu z pozinkované ocele a tepelnému plastovému meziskelnímu rámečku dosahuje vynikající hodnoty součinitele prostupu tepla a zaručuje stabilitu a odolnost. Okno je vybaveno 5 komorovým profilem od renomovaného německého výrobce TROCAL, který je zlatým středem mezi špičkovými značkami KÖMMERLING a KBE. Díky izolačnímu dvojsklu s pokoveným vnitřním sklem a plněním argonem poskytuje vynikající tepelnou ochranu a zvýšenou bezpečnost. Celoobvodové kování od rakouského výrobce MACO MULTI-MATIC zajišťuje snadné ovládání, bezpečnostní prvky a možnost mikroventilace. Hliníková kliková klika je odolná a moderní, ladí s designem okna. Okno je certifikováno a splňuje veškeré bezpečnostní normy a požadavky. S tímto oknem získáte nejen skvělý vzhled a vysokou kvalitu, ale i dlouhou životnost a spolehlivost.

Hlavní parametry:
- Materiál: PVC
- Počet komor: 5
- Výztuha profilu: 1,5 mm z pozinkované ocele
- Tepelný plastový meziskelní rámeček TGI
- Izolační dvojsklo 4-16-4 s argonem
- Celoobvodové kování MACO MULTI-MATIC
- Hliníková klika v barvě dveří
- Certifikace a záruka: 5 let
- Neprůzvučnost: 35 dB
- Odolnost proti zatížení větrem: Třída C4/B5
- Vodotěsnost: Třída 9A
- Provzdušnost: Třída 4
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ERKADO
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace pravé
Otevíravá ano
Šířka 100 cm
Výška 120 cm
Sklopná ano
Plastová okna ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud