Kvalitní plastová okna s tepelným plastovým meziskelním rámečkem TGI a výztuhou z pozinkované ocele nabízíme ve spolupráci s významným německým profilem TROCAL. Díky optimálním rozměrům stavebního otvoru a výšky okna zajistíte správnou montáž a stabilitu. S certifikovanými hodnotami součinitele prostupu tepla a izolačním dvojsklem 4-16-4 od britského výrobce Pilkington budete mít zaručeně teplo a bezpečí ve Vašem domě. Celoobvodové kování od rakouského výrobce MACO MULTI-MATIC s nosností až 100... Celý popis

Koupit za 3 328 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní plastová okna s tepelným plastovým meziskelním rámečkem TGI a výztuhou z pozinkované ocele nabízíme ve spolupráci s významným německým profilem TROCAL. Díky optimálním rozměrům stavebního otvoru a výšky okna zajistíte správnou montáž a stabilitu. S certifikovanými hodnotami součinitele prostupu tepla a izolačním dvojsklem 4-16-4 od britského výrobce Pilkington budete mít zaručeně teplo a bezpečí ve Vašem domě. Celoobvodové kování od rakouského výrobce MACO MULTI-MATIC s nosností až 100 kg a bezpečnostními body zajišťuje ochranu proti vloupání. S hliníkovou klikou a moderním hranatým designem splňují naše okna nejnovější trendy v oblasti stavebnictví. Výhodou je také možnost vrácení do 60 dnů a záruka 5 let na okna. Vyzkoušejte naši kvalitu a tradici výroby s více než 50 lety zkušeností.

Hlavní parametry:
- Profil TROCAL od renomovaného koncernu PROFINE
- Výztuha profilu 1,5 mm z pozinkované ocele
- Tepelný plastový meziskelní rámeček TGI bez příplatku
- Izolační dvojsklo 4-16-4 od Pilkington
- Celoobvodové kování MACO MULTI-MATIC s nosností až 100 kg
- Moderní hranatý design
- Možnost vrácení do 60 dnů a záruka 5 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ERKADO
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace levé
Otevíravá ano
Šířka 100 cm
Výška 100 cm
Sklopná ano
Plastová okna ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud