Když hledáte kvalitní okno, které splní vaše požadavky na stabilitu, tepelnou ochranu a bezpečnost, naše okno s profilem TROCAL je tou správnou volbou. S výztuhou 1,5 mm z pozinkované ocele a montážní hloubkou 70 mm poskytuje optimální stabilitu a minimalizuje prohnutí při otevírání a zavírání. Díky tepelnému plastovému meziskelnímu rámečku dosahuje okno hodnoty Uw (celého okna)= 1.2 W/m²K, Ug (skla)=1.1 W/m²K a Uf (rámu)=1.3 W/m²K, což zaručuje vynikající izolační vlastnosti. **Hlavní parametry:**... Celý popis

Koupit za 2 662 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Když hledáte kvalitní okno, které splní vaše požadavky na stabilitu, tepelnou ochranu a bezpečnost, naše okno s profilem TROCAL je tou správnou volbou. S výztuhou 1,5 mm z pozinkované ocele a montážní hloubkou 70 mm poskytuje optimální stabilitu a minimalizuje prohnutí při otevírání a zavírání. Díky tepelnému plastovému meziskelnímu rámečku dosahuje okno hodnoty Uw (celého okna)= 1.2 W/m²K, Ug (skla)=1.1 W/m²K a Uf (rámu)=1.3 W/m²K, což zaručuje vynikající izolační vlastnosti.

**Hlavní parametry:**
- Šířka (cm): Čistý rozměr okna včetně rámu
- Výška (cm): Bez podkladového profilu
- Počet komor: 5
- Typ skla: Izolační dvojsklo 4-16-4 s pokoveným vnitřním sklem
- Meziskelní plyn: ARGON
- Tepelný meziskelní rámeček: TGI
- Počet těsnění: 2x EPDM
- Montáž: S podkladovým profilem a venkovním a vnitřním parapetem
- Kování: Celoobvodové kování MACO MULTI-MATIC
- Certifikace: Český certifikát posouzení vlastností výrobku
- Neprůzvučnost: 35 dB
- Odolnost proti větru: Třída C4/B5
- Vodotěsnost: Třída 9A
- Záruka: 5 let

Naše okno nenabízí jen skvělou kvalitu, ale i moderní design s hranatým provedením. S certifikací od státní zkušebny ve Zlíně a možností vrácení do 60 dnů, si můžete být jisti, že investujete do spolehlivého a trvanlivého produktu. S dostupností po celé České republice a okolních zemích a nejlepšími cenami na trhu, je naše okno skvělou volbou pro váš domov. S námi získáte zaručeně kvalitní okno, které splní vaše očekávání.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ERKADO
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace sklopné
Šířka 120 cm
Výška 50 cm
Sklopná ano
Plastová okna ano
Hliníková okna ano
Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s energetickou úsporou ano
Okna s protihlukovou izolací ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud