Moderní plastové okno s tepelně izolačními vlastnostmi a vysokou odolností. Díky profilu TROCAL od renomovaného německého výrobce PROFINE patří mezi špičku na trhu. S výztuhou 1,5 mm z pozinkované ocele a montážní hloubkou 70 mm poskytuje stabilitu a odolnost. Izolační dvojsklo 4-16-4 s ARGONEM a tepelným plastovým meziskelním rámečkem TGI zvyšuje energetickou účinnost a minimalizuje rosení. Hlavní parametry: - Šířka okna: podle zákazníkova výběru - Výška okna: podle zákazníkova výběru - Počet... Celý popis

Koupit za 2 664 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní plastové okno s tepelně izolačními vlastnostmi a vysokou odolností. Díky profilu TROCAL od renomovaného německého výrobce PROFINE patří mezi špičku na trhu. S výztuhou 1,5 mm z pozinkované ocele a montážní hloubkou 70 mm poskytuje stabilitu a odolnost. Izolační dvojsklo 4-16-4 s ARGONEM a tepelným plastovým meziskelním rámečkem TGI zvyšuje energetickou účinnost a minimalizuje rosení.

Hlavní parametry:
- Šířka okna: podle zákazníkova výběru
- Výška okna: podle zákazníkova výběru
- Počet komor: 5
- Hodnota Uw (celého okna): 1.2 W/m²K
- Typ skla: izolační dvojsklo 4-16-4
- Meziskelní plyn: ARGON
- Počet těsnění: 2x těsnění z EPDM
- Montáž: venkovní a vnitřní parapet
- Kování: celoobvodové kování MACO MULTI-MATIC
- Záruka: 5 let

Toto plastové okno splňuje nejvyšší standardy odolnosti a bezpečnosti. S certifikací od státní zkušebny ve Zlíně a českým certifikátem posouzení vlastností výrobku je ideální volbou pro Vaše bydlení. S širokou dostupností a konkurenceschopnou cenou je tato kvalitní investice do Vašeho domova.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ERKADO
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace sklopné
Šířka 120 cm
Výška 60 cm
Sklopná ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud