Kvalitní plastová okna s tepelným plastovým meziskelním rámečkem TGI a výztuhou o tloušťce 1,5 mm pro maximální stabilitu a odolnost. Okna jsou vybavena certifikovaným kováním MACO MULTI-MATIC s nosností až 100 kg a bezpečnostními body proti vloupání. Díky izolačnímu dvojsklu 4-16-4 s ARGONem a tepelně plastovým meziskelním rámečkem dosahují vynikající hodnoty součinitele prostupu tepla. Moderní design s hranatým provedením a hliníkovou klikou v barvě dveří. Okna jsou vhodná pro různé typy prostor... Celý popis

Koupit za 2 057 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní plastová okna s tepelným plastovým meziskelním rámečkem TGI a výztuhou o tloušťce 1,5 mm pro maximální stabilitu a odolnost. Okna jsou vybavena certifikovaným kováním MACO MULTI-MATIC s nosností až 100 kg a bezpečnostními body proti vloupání. Díky izolačnímu dvojsklu 4-16-4 s ARGONem a tepelně plastovým meziskelním rámečkem dosahují vynikající hodnoty součinitele prostupu tepla. Moderní design s hranatým provedením a hliníkovou klikou v barvě dveří. Okna jsou vhodná pro různé typy prostor a mají certifikaci státní zkušebny ve Zlíně. S okny značky TROCAL získáte nejen kvalitu a stabilitu, ale i dlouholetou záruku na jejich bezproblémový provoz.

Hlavní parametry:
- Šířka okna včetně rámu: dle zvoleného rozměru
- Výška okna bez parapetového profilu: dle zvoleného rozměru
- Optimální šířka stavebního otvoru: +3 až +5 cm
- Optimální výška stavebního otvoru: +4 až +6 cm
- Počet komor: 5
- Hodnota Uw (celého okna): 1.2 W/m²K
- Typ skla: izolační dvojsklo 4-16-4 s ARGONem
- Tepelný plastový meziskelní rámeček TGI
- Kování: celoobvodové kování MACO MULTI-MATIC
- Neprůzvučnost: 35 dB
- Odolnost proti větru: Třída C4/B5
- Vodotěsnost: Třída 9A
- Záruka: 5 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ERKADO
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace levé
Šířka 50 cm
Výška 60 cm
Otevíravá ano
Sklopná ano
Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s energetickou úsporou ano
Kompozitní okna ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud