Kvalitní plastová okna s tepelným plastovým meziskelním rámečkem TGI jsou skvělou volbou pro váš domov. Díky optimálním rozměrům stavebního otvoru a výšce okna budete mít jistotu, že okno bude perfektně sedět a bude stabilní. Profil TROCAL od renomovaného německého výrobce PROFINE je zlatým středem mezi značkami KÖMMERLING a KBE, což zaručuje vysokou kvalitu. Okna mají 5 komor a tepelný plastový meziskelní rámeček TGI, což zlepšuje jejich tepelné vlastnosti a snižuje rosení. Kvalitní kování od rakouského... Celý popis

Koupit za 3 388 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní plastová okna s tepelným plastovým meziskelním rámečkem TGI jsou skvělou volbou pro váš domov. Díky optimálním rozměrům stavebního otvoru a výšce okna budete mít jistotu, že okno bude perfektně sedět a bude stabilní. Profil TROCAL od renomovaného německého výrobce PROFINE je zlatým středem mezi značkami KÖMMERLING a KBE, což zaručuje vysokou kvalitu. Okna mají 5 komor a tepelný plastový meziskelní rámeček TGI, což zlepšuje jejich tepelné vlastnosti a snižuje rosení. Kvalitní kování od rakouského výrobce MACO MULTI-MATIC zajistí bezpečnost a pohodlí při používání. S certifikací a zárukou 5 let na okna si můžete být jisti, že investujete do spolehlivého a dlouhotrvajícího produktu.

Hlavní parametry:
- Šířka okna včetně rámu: dle zvoleného rozměru
- Výška okna bez podkladového profilu: dle zvoleného rozměru
- Šířka stavebního otvoru: optimálně +3 až +5 cm na šířku
- Výška stavebního otvoru: optimálně +4 až +6 cm
- Počet komor: 5
- Tloušťka vnějších stěn profilu: 2,5 - 2,7 mm
- Typ skla: Izolační dvojsklo 4-16-4 s argonem
- Těsnění: 2x EPDM, životnost 20 let
- Meziskelní rámeček: tepelný plastový TGI
- Zvuková izolace: 35 dB
- Odolnost vůči větru: Třída C4/B5
- Vodotěsnost: Třída 9A
- Záruka: 5 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ERKADO
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace levé
Otevíravá ano
Šířka 70 cm
Výška 120 cm
Sklopná ano
Plastová okna ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud