Kvalitní plastová okna s tepelným plastovým meziskelním rámečkem TGI a výztuhou 1,5 mm z pozinkované ocele. Okna jsou vyrobená z profilu TROCAL, který je zlatým středem mezi světovými značkami KÖMMERLING a KBE. Díky optimálním stavebním otvorům a výšce profilu je montáž jednoduchá a stabilní. Sklo je izolační dvojsklo 4-16-4 s pokoveným vnitřním sklem a plněné argonem. Kování od rakouského výrobce MACO MULTI-MATIC zajišťuje bezpečnost a pohodlí při otevírání a zavírání oken. Hliníková klika v barvě... Celý popis

Koupit za 2 783 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní plastová okna s tepelným plastovým meziskelním rámečkem TGI a výztuhou 1,5 mm z pozinkované ocele. Okna jsou vyrobená z profilu TROCAL, který je zlatým středem mezi světovými značkami KÖMMERLING a KBE. Díky optimálním stavebním otvorům a výšce profilu je montáž jednoduchá a stabilní. Sklo je izolační dvojsklo 4-16-4 s pokoveným vnitřním sklem a plněné argonem. Kování od rakouského výrobce MACO MULTI-MATIC zajišťuje bezpečnost a pohodlí při otevírání a zavírání oken. Hliníková klika v barvě dveří je odolná a moderní. Okna jsou certifikována a mají záruku 5 let. Skvělá volba pro Vaše domovní potřeby.

Hlavní parametry:
- Profil TROCAL od renomovaného německého koncernu PROFINE
- Výztuha profilu 1,5 mm z pozinkované ocele
- Tepelný plastový meziskelní rámeček TGI
- Izolační dvojsklo 4-16-4 s argonem
- Kování od rakouského výrobce MACO MULTI-MATIC
- Hliníková klika v barvě dveří
- Certifikace a záruka 5 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ERKADO
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace levé
Šířka 80 cm
Výška 90 cm
Otevíravá ano
Sklopná ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud