Kvalitní plastová okna s tepelným plastovým meziskelním rámečkem, vyrobená z profilu TROCAL, který je zlatým středem mezi světovými značkami KÖMMERLING a KBE. Okna jsou vybavena 1,5 mm výztuhou z pozinkované ocele, což zajišťuje jejich stabilitu a odolnost. S optimální montážní hloubkou 70 mm a tepelnými hodnotami Uw=1.2 W/m²K, Ug=1.1 W/m²K a Uf=1.3 W/m²K patří mezi energeticky úsporná okna. Dvoukomorový systém s izolačním dvojsklem 4-16-4 a argonovým plnivem zajišťuje vysokou tepelnou ochranu a... Celý popis

Koupit za 3 303 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní plastová okna s tepelným plastovým meziskelním rámečkem, vyrobená z profilu TROCAL, který je zlatým středem mezi světovými značkami KÖMMERLING a KBE. Okna jsou vybavena 1,5 mm výztuhou z pozinkované ocele, což zajišťuje jejich stabilitu a odolnost. S optimální montážní hloubkou 70 mm a tepelnými hodnotami Uw=1.2 W/m²K, Ug=1.1 W/m²K a Uf=1.3 W/m²K patří mezi energeticky úsporná okna. Dvoukomorový systém s izolačním dvojsklem 4-16-4 a argonovým plnivem zajišťuje vysokou tepelnou ochranu a bezpečnost. Díky teplému plastovému meziskelnímu rámečku TGI je minimalizováno rosení okna. Okna jsou vybavena kováním MACO MULTI-MATIC s nosností až 100 kg a bezpečnostními prvky proti vloupání. Moderní design s hranatým provedením a hliníkovou klikou v barvě dveří dodává oknům elegantní vzhled. Certifikována státní zkušebnou ve Zlíně s možností vrácení do 60 dnů a 5letou zárukou. Ideální volba pro ty, kteří hledají kvalitní a energeticky efektivní okna.

Hlavní parametry:
- Profil TROCAL od renomovaného německého koncernu PROFINE
- 1,5 mm výztuha z pozinkované ocele
- Montážní hloubka 70 mm
- Tepelné hodnoty: Uw=1.2 W/m²K, Ug=1.1 W/m²K, Uf=1.3 W/m²K
- Dvoukomorový systém s izolačním dvojsklem 4-16-4 a argonovým plnivem
- Teplý plastový meziskelní rámeček TGI
- Kování MACO MULTI-MATIC s nosností až 100 kg
- Moderní design s hliníkovou klikou
- Certifikace státní zkušebnou ve Zlíně
- Možnost vrácení do 60 dnů
- Záruka 5 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ERKADO
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace pravé
Šířka 90 cm
Výška 110 cm
Otevíravá ano
Sklopná ano
Okna s energetickou úsporou ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud