Kvalitní plastová okna s profilem TROCAL jsou skvělou volbou pro vaše domácnost. Tento německý profil je zlatým středem mezi světovými značkami KÖMMERLING a KBE, což zaručuje vysokou kvalitu a spolehlivost. S 1,5mm výztuhou a teplým plastovým meziskelním rámečkem TGI poskytují okna optimální tepelnou ochranu a minimalizují rosení. Díky izolačnímu dvojsklu 4 mm z obou stran okna a tepelnému meziskelnímu rámečku dosahují lepších hodnot součinitele prostupu tepla než konkurenční produkty. Hlavní... Celý popis

Koupit za 6 413 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní plastová okna s profilem TROCAL jsou skvělou volbou pro vaše domácnost. Tento německý profil je zlatým středem mezi světovými značkami KÖMMERLING a KBE, což zaručuje vysokou kvalitu a spolehlivost. S 1,5mm výztuhou a teplým plastovým meziskelním rámečkem TGI poskytují okna optimální tepelnou ochranu a minimalizují rosení. Díky izolačnímu dvojsklu 4 mm z obou stran okna a tepelnému meziskelnímu rámečku dosahují lepších hodnot součinitele prostupu tepla než konkurenční produkty.

Hlavní parametry:
- Záruka: 5 let
- Profil TROCAL
- Výztuha: 1,5 mm
- Teplý plastový meziskelní rámeček TGI
- Izolační dvojsklo 4 mm
- 30 mm podkladový (parapetový) profil zabraňující poškození
- Hliníková klika v barvě dveří
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ERKADO
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Dekor okna bílá
Orientace pravé
Šířka 140 cm
Výška 140 cm

Články odjinud