S tímto praktickým poutkem na nošení si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj kdekoli a kdykoli. Láhev je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky dvojité stěně bude váš nápoj udržován déle horký nebo studený, ideální na dlouhé výlety nebo do práce. Šroubovací uzávěr s silikonovým těsněním zajistí, že láhev zůstane uzavřená a bezpečně uzavřená. Tato láhev je navržena tak, aby byla vhodná i pro nápoje s oxidem uhličitým, takže si můžete vychutnat i... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S tímto praktickým poutkem na nošení si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj kdekoli a kdykoli. Láhev je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky dvojité stěně bude váš nápoj udržován déle horký nebo studený, ideální na dlouhé výlety nebo do práce. Šroubovací uzávěr s silikonovým těsněním zajistí, že láhev zůstane uzavřená a bezpečně uzavřená. Tato láhev je navržena tak, aby byla vhodná i pro nápoje s oxidem uhličitým, takže si můžete vychutnat i své oblíbené perlivé nápoje. S objemem cca 0,5 l a rozměry cca 7 x 26,4 cm (Ø x V) je tato láhev ideální volbou pro každodenní použití.

Hlavní parametry:
- Materiál: kvalitní nerezová ocel
- Dvojitá stěna pro udržení teploty nápoje
- Šroubovací uzávěr s silikonovým těsněním
- Vhodná i pro nápoje s oxidem uhličitým
- Objem: cca 0,5 l
- Rozměry: cca 7 x 26,4 cm (Ø x V)
Zobrazit více

Parametry

Barva černé
Výrobce Ernesto
Objem 0.5 l
Druh termoláhve

Články odjinud