S kvalitní vákuovou termoskou na jídlo z nerezové oceli s širokým hrdlem od renomované německé značky Esbit se stanete nejlepším společníkem na vašich cestách a výletech. Tato termoska o objemu 0,5 litru je vyrobena z nerezové potravinářské oceli a díky drsnému protiskluzovému povrchu na vnější straně je snadné ji držet i při aktivitách jako je turistika či outdoorové aktivity. Mezi nerezovými stěnami termosky se nachází vakuum, které zajišťuje stabilní teplotu jídla či tekutiny uvnitř - ať už... Celý popis

Koupit za 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S kvalitní vákuovou termoskou na jídlo z nerezové oceli s širokým hrdlem od renomované německé značky Esbit se stanete nejlepším společníkem na vašich cestách a výletech. Tato termoska o objemu 0,5 litru je vyrobena z nerezové potravinářské oceli a díky drsnému protiskluzovému povrchu na vnější straně je snadné ji držet i při aktivitách jako je turistika či outdoorové aktivity.

Mezi nerezovými stěnami termosky se nachází vakuum, které zajišťuje stabilní teplotu jídla či tekutiny uvnitř - ať už je to horké či studené. I po několika hodinách zůstane vaše jídlo v termosce stále teplé. Díky širokému hrdlu (vnitřní průměr 8 cm) je tato termoska ideální pro polévky či zmrzlinu a uzávěr termosky lze využít i jako praktickou misku.

Před použitím na horká jídla se doporučuje termosku předehřát zalitím vroucí vody a necháním pár minut uvnitř termosky. Pro studená jídla či zmrzlinu je vhodné termosku ochladit stejným způsobem studenou vodou.

Pokud by vám objem 0,5 litru nestačil, nabízíme také větší varianty - Esbit termoska na jídlo 0,75 l nebo Esbit termoska na jídlo 1 l, opět od osvědčené německé značky Esbit.

Pro detailnější představu o produktu a jeho jednotlivých částech doporučujeme shlédnout krátké video kliknutím na odkaz nad textem.

**Hlavní parametry:**
- Objem: 0,5 L
- Materiál: Nerezová ocel
- Vakuově izolovaná
- Široké hrdlo (vnitřní průměr 8 cm)
- Drsný protiskluzový povrch
- Udržuje teplotu jídla po dlouhou dobu
- Uzávěr lze využít jako miska
- Ideální pro horká i studená jídla
- Možnost zahřátí či ochlazení před použitím
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Esbit
Objem 0.5 l
Druh termosky na jídlo
Barva černé

Články odjinud