S nástavcem na louskání ořechů a mandlí pro kuchyňský robot ETA Gratus, Gratussino, Gustus, Mezo a Meno budete mít v kuchyni dokonalého pomocníka pro rychlé a snadné louskání ořechů. Tento praktický louskáček je vhodný pro většinu druhů ořechů a mandlí do velikosti 40 mm. Díky možnosti přizpůsobení nástavce podle velikosti plodů a pěchovadlu pro posun ořechů do drtícího kola je jeho použití velmi jednoduché a efektivní. Navíc je vyroben z kvalitních materiálů, jako je nerez a plast, což zaručuje... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S nástavcem na louskání ořechů a mandlí pro kuchyňský robot ETA Gratus, Gratussino, Gustus, Mezo a Meno budete mít v kuchyni dokonalého pomocníka pro rychlé a snadné louskání ořechů. Tento praktický louskáček je vhodný pro většinu druhů ořechů a mandlí do velikosti 40 mm. Díky možnosti přizpůsobení nástavce podle velikosti plodů a pěchovadlu pro posun ořechů do drtícího kola je jeho použití velmi jednoduché a efektivní. Navíc je vyroben z kvalitních materiálů, jako je nerez a plast, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Hlavní parametry:
- Vhodný pro většinu druhů ořechů a mandlí do velikosti 40 mm
- Snadno a rychle rozdrtí i velmi tvrdé skořápky ořechů
- Možnost přizpůsobení nástavce podle velikosti plodů
- Rychlé sestavení a jednoduché ovládání
- Pěchovadlo pro posun ořechů do prostoru drtícího kola
- Kvalitní materiál: nerez, plast
- Kompatibilní s kuchyňskými roboty ETA Gratus, Gratussino, Gustus, Mezo a Meno
Zobrazit více

Články odjinud