Prostřednictvím Featherland PT brusného bidla můžete poskytnout vašemu ptačímu parťákovi zábavu a udržet ho zdravého a šťastného. Tento dvoubarevný doplněk do klece je nejen skvělým prostředkem k obrušování drápů a zobáku, ale také pomáhá snižovat svalové napětí v nohách vašeho ptáka. Jeho stabilní konstrukce a jednoduché upevnění z něj činí praktický a nenahraditelný kousek vybavení pro každou klec. Díky Featherland PT brusnému bidlu si váš pták udrží zdravé drápy a zároveň si užije zábavnou aktivitu,... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Prostřednictvím Featherland PT brusného bidla můžete poskytnout vašemu ptačímu parťákovi zábavu a udržet ho zdravého a šťastného. Tento dvoubarevný doplněk do klece je nejen skvělým prostředkem k obrušování drápů a zobáku, ale také pomáhá snižovat svalové napětí v nohách vašeho ptáka. Jeho stabilní konstrukce a jednoduché upevnění z něj činí praktický a nenahraditelný kousek vybavení pro každou klec. Díky Featherland PT brusnému bidlu si váš pták udrží zdravé drápy a zároveň si užije zábavnou aktivitu, která ho udrží v kondici.

Hlavní parametry:
- Jednoduché broušení drápů a zobáku
- Dvoubarevný design
- Jednoduché přichycení
- Snižuje napětí v nohách
- Rozměry: 19 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Featherland

Články odjinud