Zajistěte svému pernatému kamarádovi zábavu a péči o drápky a zobák s brusným bidlem od Featherland PT. Tento dvoubarevný doplněk do klece je skvělým prostředkem, jak udržet vašeho ptáčka aktivního a šťastného. Bidlo mu pomůže udržovat drápky a zobák v kondici, přičemž zároveň snižuje svalové napětí v nohách. Jeho stabilní konstrukce umožňuje snadné upevnění ke kleci, a stává se tak nedílnou součástí vybavení každého ptáčího domova. Dejte svému ptačímu parťákovi možnost broušení a zábavy s tímto... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zajistěte svému pernatému kamarádovi zábavu a péči o drápky a zobák s brusným bidlem od Featherland PT. Tento dvoubarevný doplněk do klece je skvělým prostředkem, jak udržet vašeho ptáčka aktivního a šťastného. Bidlo mu pomůže udržovat drápky a zobák v kondici, přičemž zároveň snižuje svalové napětí v nohách. Jeho stabilní konstrukce umožňuje snadné upevnění ke kleci, a stává se tak nedílnou součástí vybavení každého ptáčího domova. Dejte svému ptačímu parťákovi možnost broušení a zábavy s tímto praktickým bidlem od Featherland PT.

Hlavní parametry:
- Jednoduché broušení drápů a zobáku
- Dvoubarevný design
- Jednoduché přichycení
- Snižuje napětí v nohách
- Rozměry: 22cm
Zobrazit více

Články odjinud