Prozkoumejte nový Featherland PT brusné bidlo, které přinese vašemu ptačímu parťákovi zábavu a udrží jeho drápky a zobák v perfektním stavu. Toto dvoubarevné bidlo není jen skvělým prostředkem k obrušování drápků a zobáku, ale také pomáhá snižovat svalové napětí v nohách vašeho ptáka. Jeho stabilní design umožňuje snadné upevnění ke kleci, a tak se stane nedílnou součástí každého ptačího domova. Vašemu ptačímu parťákovi tak poskytne nejen zábavu, ale i důležitou péči o jeho zdraví. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 439 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Prozkoumejte nový Featherland PT brusné bidlo, které přinese vašemu ptačímu parťákovi zábavu a udrží jeho drápky a zobák v perfektním stavu. Toto dvoubarevné bidlo není jen skvělým prostředkem k obrušování drápků a zobáku, ale také pomáhá snižovat svalové napětí v nohách vašeho ptáka. Jeho stabilní design umožňuje snadné upevnění ke kleci, a tak se stane nedílnou součástí každého ptačího domova. Vašemu ptačímu parťákovi tak poskytne nejen zábavu, ale i důležitou péči o jeho zdraví.

Hlavní parametry:
- Jednoduché broušení drápů a zobáku
- Dvoubarevný design
- Jednoduché přichycení
- Snižuje napětí v nohách
- Rozměry: 30 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Featherland

Články odjinud