Přineste svému pernatému kamarádovi tu nejlepší péči s pískovaným krytem pro bidlo od Featherland PT! Tento praktický kryt nejen ochrání drápy a zobák vašeho ptáka, ale také mu zajistí čistotu a úpravu bez stresu. S balením obsahujícím 6 krytů o rozměru 22 cm budete mít dostatek zásob na delší čas. Materiál pískovaného krytu je ideální k obrušování drápů a zobáku vašeho mazlíčka, což zajišťuje nejen zdraví, ale i pohodlí pro vašeho ptáčka. Hlavní parametry: - Balení obsahuje 6 krytů o rozměru 22... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svému pernatému kamarádovi tu nejlepší péči s pískovaným krytem pro bidlo od Featherland PT! Tento praktický kryt nejen ochrání drápy a zobák vašeho ptáka, ale také mu zajistí čistotu a úpravu bez stresu. S balením obsahujícím 6 krytů o rozměru 22 cm budete mít dostatek zásob na delší čas. Materiál pískovaného krytu je ideální k obrušování drápů a zobáku vašeho mazlíčka, což zajišťuje nejen zdraví, ale i pohodlí pro vašeho ptáčka.

Hlavní parametry:
- Balení obsahuje 6 krytů o rozměru 22 cm
- Materiál: Pískovaný materiál
- Ideální k obrušování drápů a zobáku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Featherland

Články odjinud