Ferdus Mastek 0,5 kg

100 %
Stars
(2 hodnocení)

Mastek Ferdus je účinný přípravek, který vám pomůže zabránit slepení gumových částí pneumatiky, zejména duše a pláště. Navíc je ideální i pro skladování duší a jiných gumových výrobků. Díky svým vlastnostem snižuje tření, zvyšuje kluzkost a brání slepení i u jiných materiálů. Chemicky je neutrální a obsahuje minimální množství příměsí a cizorodých látek, což zaručuje jeho kvalitu. Hlavní parametry: - Typ: Mastek Ferdus - Balení: 0,25; 0,5; 2,5 kg - Účel: Zabraňuje slepení gumových částí pneumatiky... Celý popis

Koupit za 85 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Mastek Ferdus je účinný přípravek, který vám pomůže zabránit slepení gumových částí pneumatiky, zejména duše a pláště. Navíc je ideální i pro skladování duší a jiných gumových výrobků. Díky svým vlastnostem snižuje tření, zvyšuje kluzkost a brání slepení i u jiných materiálů. Chemicky je neutrální a obsahuje minimální množství příměsí a cizorodých látek, což zaručuje jeho kvalitu.

Hlavní parametry:
- Typ: Mastek Ferdus
- Balení: 0,25; 0,5; 2,5 kg
- Účel: Zabraňuje slepení gumových částí pneumatiky a dalších gumových výrobků
- Chemicky neutrální
- Nízký obsah příměsí a cizorodých látek
- Balení obsahuje: 1 ks
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ferdus
Barva bílé

Určitě si přečtěte

Články odjinud