Lepidlo pro lepení podlahových prvků FERMACELL je ideální volbou pro komerční uživatele, kteří hledají spolehlivý a silný produkt pro své projekty. Toto jednosložkové lepidlo na bázi polyuretanu je navrženo speciálně pro lepení sádrovláknitých prvků fermacell nebo podlahových prvků Powerpanel TE. Díky nízkému obsahu škodlivin a emisí, který byl testován eko-Institutem v Kolíně nad Rýnem, můžete mít jistotu, že pracujete s bezpečným produktem. Speciální dvojitá tryska zajišťuje snadné zpracování... Celý popis

Koupit za 625 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Lepidlo pro lepení podlahových prvků FERMACELL je ideální volbou pro komerční uživatele, kteří hledají spolehlivý a silný produkt pro své projekty. Toto jednosložkové lepidlo na bázi polyuretanu je navrženo speciálně pro lepení sádrovláknitých prvků fermacell nebo podlahových prvků Powerpanel TE.

Díky nízkému obsahu škodlivin a emisí, který byl testován eko-Institutem v Kolíně nad Rýnem, můžete mít jistotu, že pracujete s bezpečným produktem. Speciální dvojitá tryska zajišťuje snadné zpracování lepidla a správné umístění na přehybu, což usnadňuje práci a zvyšuje efektivitu. Navíc lepidlo nabízí vysokou sílu, což zajišťuje pevné spoje mezi jednotlivými prvky.

Toto lepidlo je vhodné pro lepení lodních falců sádrovláknitých prvků fermacell nebo Powerpanel TE potěrových prvků. Dále je ideální pro lepení další 3. vrstvy sádrovláknitých desek fermacell a pro pokládku suchého potěru fermacell na místě.

Hlavní parametry:
- Jednosložkové lepidlo na bázi polyuretanu
- Nízký obsah škodlivin a emisí
- Speciální dvojitá tryska pro snadné zpracování
- Vysoká síla lepidla
- Určeno pro lepení sádrovláknitých prvků fermacell a Powerpanel TE
- Vhodné pro lepení lodních falců a dalších vrstev sádrovláknitých desek fermacell
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fermacell
Použití do interiéru
Typ lepidla
Značka Fermacell
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud