Ferplast Hnědé plastové skládací větve do klece jsou součástí široké škály produktů této renomované značky, která se specializuje na výrobu chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky. Od svého založení v roce 1966 se firma Ferplast zaměřuje na výrobu klecí pro malé ptactvo a postupně rozšířila svou nabídku o širokou škálu produktů pro různé druhy zvířat. S více než 40 lety zkušeností ve vývoji chovatelských potřeb si Ferplast získal pověst výrobce, který klade důraz na kvalitu, bezpečnost a design... Celý popis

Koupit za 407 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ferplast Hnědé plastové skládací větve do klece jsou součástí široké škály produktů této renomované značky, která se specializuje na výrobu chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky. Od svého založení v roce 1966 se firma Ferplast zaměřuje na výrobu klecí pro malé ptactvo a postupně rozšířila svou nabídku o širokou škálu produktů pro různé druhy zvířat. S více než 40 lety zkušeností ve vývoji chovatelských potřeb si Ferplast získal pověst výrobce, který klade důraz na kvalitu, bezpečnost a design svých produktů.

Hlavní parametry:
- Materiál: plast
- Barva: hnědá
- Skládací větve do klece
- Průměr: 16 mm
- Součást "New Pet Generation" od Ferplast
- Vyráběno s důrazem na bezpečnost a pohodlí domácích mazlíčků
- Součást široké nabídky chovatelských potřeb od značky Ferplast
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ferplast
Materiál plastové

Články odjinud