Představujeme vám tavné tyčinky trans FIELDMANN, skvělý pomocník pro vaše lepící projekty. Tyčinky jsou vybaveny lepicí nálepkou, což zajišťuje snadnou manipulaci a aplikaci. S jejich velikostí 11x200 mm jsou vhodné pro různé úkoly od drobných oprav až po větší projekty. Díky viskozitě 12000-15000mpa.s se snadno rozpouštějí a zajistí pevné spoje. Balení obsahuje 20 kusů tavných tyčinek, takže budete mít dostatek materiálu na vaše kreativní nápady. Hlavní parametry: - Lepicí nálepka - Velikost:... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám tavné tyčinky trans FIELDMANN, skvělý pomocník pro vaše lepící projekty. Tyčinky jsou vybaveny lepicí nálepkou, což zajišťuje snadnou manipulaci a aplikaci. S jejich velikostí 11x200 mm jsou vhodné pro různé úkoly od drobných oprav až po větší projekty. Díky viskozitě 12000-15000mpa.s se snadno rozpouštějí a zajistí pevné spoje. Balení obsahuje 20 kusů tavných tyčinek, takže budete mít dostatek materiálu na vaše kreativní nápady.

Hlavní parametry:
- Lepicí nálepka
- Velikost: 11x200 mm
- Viskozita: 12000-15000mpa.s
- 20 ks v balení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fieldmann
Barva transparentní
Značka Fieldmann
lepící pásky ano

Články odjinud