Ochrana vašich dýchacích cest je nyní snadná s filtrační polomaskou Kwazar FFP3. Tato kvalitní polomaska poskytuje vysokou účinnost filtrace a ochranu proti pevným částicím, aerosolům a kapénkám. Díky pohodlnému designu a nastavitelným popruhům je nošení masky velmi pohodlné a zároveň zajišťuje těsné přilnutí k obličeji. Maska je vhodná pro různé situace, kde je potřeba ochrany dýchacích cest, a je dodávána v balení po 5 kusech, takže vám budou stačit na delší dobu. Buďte připraveni a chráníme sebe... Celý popis

Koupit za 484 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je nyní snadná s filtrační polomaskou Kwazar FFP3. Tato kvalitní polomaska poskytuje vysokou účinnost filtrace a ochranu proti pevným částicím, aerosolům a kapénkám. Díky pohodlnému designu a nastavitelným popruhům je nošení masky velmi pohodlné a zároveň zajišťuje těsné přilnutí k obličeji. Maska je vhodná pro různé situace, kde je potřeba ochrany dýchacích cest, a je dodávána v balení po 5 kusech, takže vám budou stačit na delší dobu. Buďte připraveni a chráníme sebe i své blízké s filtrační polomaskou Kwazar FFP3.

Hlavní parametry:
- Typ: FFP3
- Množství v balení: 5 ks
- Účinná ochrana proti pevným částicím, aerosolům a kapénkám
- Pohodlný design s nastavitelnými popruhy
- Vhodná pro různé situace vyžadující ochranu dýchacích cest
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
Typ polomasky

Články odjinud