Sada Fiskars Functional Form je skvělým pomocníkem pro každého milovníka pečení. Tato originální dárková sada obsahuje stěrku na těsto a mašlovačku, které vám usnadní každý kulinářský zážitek. Stěrka je vyrobena z kvalitního a velmi praktického silikonu, který je speciálně navržen proti poškrábání. S asymetrickým tvarem a designem od Tobiase Wandrupa vám stěrka umožní dosáhnout do všech záhybů nádobí. Mašlovačka je vybavena silikonovými vlákny s speciálním tvarem pro lepší zachycení tekutin, což... Celý popis

Koupit za 298 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada Fiskars Functional Form je skvělým pomocníkem pro každého milovníka pečení. Tato originální dárková sada obsahuje stěrku na těsto a mašlovačku, které vám usnadní každý kulinářský zážitek. Stěrka je vyrobena z kvalitního a velmi praktického silikonu, který je speciálně navržen proti poškrábání. S asymetrickým tvarem a designem od Tobiase Wandrupa vám stěrka umožní dosáhnout do všech záhybů nádobí. Mašlovačka je vybavena silikonovými vlákny s speciálním tvarem pro lepší zachycení tekutin, což ji činí ideální pro snadné pečení.

Hlavní parametry:
- Stěrka Fiskars Functional Form (1023615):
- Výška: 347 mm
- Délka: 20 mm
- Šířka: 80 mm
- Materiál: silikon
- Hmotnost: 72 g

- Mašlovačka Fiskars Functional Form (1023614):
- Výška: 270 mm
- Délka: 20 mm
- Šířka: 80 mm
- Materiál: silikon
- Hmotnost: 55 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fiskars

Články odjinud