Univerzální lepidlo ve spreji F599 HD je skvělým pomocníkem při lepení koberců, korku a speciálních podložek pod koberce. Díky své vynikající přilnavosti k různým materiálům, jako je dřevo, kámen, cihly, beton, sádrokarton, kov a sklo, je to neocenitelný nástroj pro každou domácnost. Jednoduchá aplikace spočívá v rovnoměrném rozprašování lepidla na oba povrchy, následně stačí po krátkém odvětrání umístit lepenou plochu na podklad. Plná lepivost je dosažena přibližně po 10 minutách vytvrzení, což... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální lepidlo ve spreji F599 HD je skvělým pomocníkem při lepení koberců, korku a speciálních podložek pod koberce. Díky své vynikající přilnavosti k různým materiálům, jako je dřevo, kámen, cihly, beton, sádrokarton, kov a sklo, je to neocenitelný nástroj pro každou domácnost. Jednoduchá aplikace spočívá v rovnoměrném rozprašování lepidla na oba povrchy, následně stačí po krátkém odvětrání umístit lepenou plochu na podklad. Plná lepivost je dosažena přibližně po 10 minutách vytvrzení, což zaručuje pevné a spolehlivé spoje.

Hlavní parametry:
- Univerzální lepidlo ve spreji pro lepení koberců, korku a podložek
- Vhodné pro materiály jako dřevo, kámen, cihly, beton, sádrokarton, kov a sklo
- Není vhodné pro lepení vysoce měkčeného vinylu a PVC
- Spotřeba cca 3m2/sprej (při fixaci 15-20m2/sprej)
- Snadná aplikace a rychlé dosažení plné lepivosti po cca 10 minutách
- Po použití je doporučeno obrátit nádobku dnem vzhůru a pročistit nástavec krátkým stiskem
Zobrazit více

Parametry

Velikost balení 500 ml
Typ lepidla
Barva transparentní
Výrobce Floorwise

Určitě si přečtěte

Články odjinud