Louskáček na ořechy je skvělým pomocníkem při louskání ořechů díky tradičnímu materiálu a jednoduchému designu. Díky závitu snadno vytvoříte tlak potřebný k rozlousknutí ořechové skořápky. Jeho tradiční výroba ze dřeva zaručuje odolnost a dlouhou životnost. S vhodnou velikostí do ruky je používání louskáčku pohodlné a efektivní. S rozměry průměru 6 cm a výšky 12 cm je praktickým a nenahraditelným nástrojem pro milovníky ořechů. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Rozměry: průměr 6 cm, výška 12... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Louskáček na ořechy je skvělým pomocníkem při louskání ořechů díky tradičnímu materiálu a jednoduchému designu. Díky závitu snadno vytvoříte tlak potřebný k rozlousknutí ořechové skořápky. Jeho tradiční výroba ze dřeva zaručuje odolnost a dlouhou životnost. S vhodnou velikostí do ruky je používání louskáčku pohodlné a efektivní. S rozměry průměru 6 cm a výšky 12 cm je praktickým a nenahraditelným nástrojem pro milovníky ořechů.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Rozměry: průměr 6 cm, výška 12 cm
- Tradiční výroba
- Vhodná velikost do ruky
Zobrazit více

Články odjinud