Užijte si svůj domov plný jarní svěžesti s tímto vonícím gelem, který přináší do vašeho prostoru vůni jarních kvítků. Stačí jednoduše strhnout etiketu na vyznačeném místě a nechat gel působit, zatímco se budete cítit, jako byste se procházeli kvetoucí zahradou. Hlavní parametry: - Vůně: jarní kvítí - Návod k použití: jednoduché stržení etikety - Bezpečnostní opatření: uchovávejte mimo dosah dětí, vyhněte se kontaktu s očima - Minimální trvanlivost: uvedeno na boční straně - Výrobce: Edeka Zentrale,... Celý popis

Koupit za 30 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Užijte si svůj domov plný jarní svěžesti s tímto vonícím gelem, který přináší do vašeho prostoru vůni jarních kvítků. Stačí jednoduše strhnout etiketu na vyznačeném místě a nechat gel působit, zatímco se budete cítit, jako byste se procházeli kvetoucí zahradou.

Hlavní parametry:
- Vůně: jarní kvítí
- Návod k použití: jednoduché stržení etikety
- Bezpečnostní opatření: uchovávejte mimo dosah dětí, vyhněte se kontaktu s očima
- Minimální trvanlivost: uvedeno na boční straně
- Výrobce: Edeka Zentrale, Německo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce G&G
Osvěžovače vzduchu s vůní květin ano

Články odjinud