Ochranná maska s ventilem FFP3 od značky Geko je ideální volbou pro ty, kteří potřebují efektivní ochranu dýchacího systému před prachem nebo kapalnými částicemi. Tato FFP3 maska patří do třídy ochrany 3 a disponuje ventilem, který zvyšuje pohodlí při nošení. V balení najdete 15 kusů masek, které jsou navrženy k jednorázovému použití, což zaručuje vždy maximální hygienu. Výrobek je v souladu s evropskou harmonizovanou normou PN-EN 149:2001 + A1:2009, což potvrzuje jeho kvalitu a bezpečnost. Hlavní... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná maska s ventilem FFP3 od značky Geko je ideální volbou pro ty, kteří potřebují efektivní ochranu dýchacího systému před prachem nebo kapalnými částicemi. Tato FFP3 maska patří do třídy ochrany 3 a disponuje ventilem, který zvyšuje pohodlí při nošení. V balení najdete 15 kusů masek, které jsou navrženy k jednorázovému použití, což zaručuje vždy maximální hygienu. Výrobek je v souladu s evropskou harmonizovanou normou PN-EN 149:2001 + A1:2009, což potvrzuje jeho kvalitu a bezpečnost.

Hlavní parametry:
- Třída ochrany: FFP3
- S ventilem pro lepší dýchání
- Balení obsahuje 15 kusů masek
- Určeno k jednorázovému použití
- Splňuje evropskou normu PN-EN 149:2001 + A1:2009
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Geko
respirátory s ventilací ano
masky s ochranou proti prachu a pylu ano
masky s ochranou proti znečištění ovzduší ano
Jednorázové chirurgické masky ano
masky s výměnnými filtry ano
ochranné polomasky s antibakteriálním účinkem ano

Články odjinud