S touto silikonovou mašlovačkou bude vaše vaření, pečení i grilování jednodušší než kdy dříve. Díky svému designu se mastnoty do mašlovačky nevpijí, což z ní dělá nezbytného pomocníka v každé kuchyni. Navíc je vhodná do myčky, takže si po použití nemusíte lámat hlavu s ručním mytím. S rozměry 27 × 4,4 × 1,3 cm a stylovou modrou barvou bude tato mašlovačka skvělým a praktickým doplňkem vaší kuchyňské výbavy. Hlavní parametry: - Materiál: silikon - Rozměry: 27 × 4,4 × 1,3 cm - Barva: modrá - Snadné... Celý popis

Koupit za 29 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto silikonovou mašlovačkou bude vaše vaření, pečení i grilování jednodušší než kdy dříve. Díky svému designu se mastnoty do mašlovačky nevpijí, což z ní dělá nezbytného pomocníka v každé kuchyni. Navíc je vhodná do myčky, takže si po použití nemusíte lámat hlavu s ručním mytím. S rozměry 27 × 4,4 × 1,3 cm a stylovou modrou barvou bude tato mašlovačka skvělým a praktickým doplňkem vaší kuchyňské výbavy.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon
- Rozměry: 27 × 4,4 × 1,3 cm
- Barva: modrá
- Snadné udržování a čištění
- Odolná vůči mastnotám
- Vhodná do myčky
Zobrazit více

Články odjinud