Rozvíjejte svou kreativitu a uvolněte svou mysl s touto vyšívací sadou, která je ideální pro začátečníky i pokročilé šičky. Stačí nasadit látku s předtištěným vzorem do kruhu a můžete začít s vyšíváním květinového motivu. Sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se ponořili do světa vyšívání - od předtištěné textilie až po sadu bavlněných nití a jehel. Díky obrázkové předloze s legendou snadno vyberete správnou barvu nití a pomocí jednoduchého křížkového stehu vytvoříte krásný vyšívaný obraz.... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte svou kreativitu a uvolněte svou mysl s touto vyšívací sadou, která je ideální pro začátečníky i pokročilé šičky. Stačí nasadit látku s předtištěným vzorem do kruhu a můžete začít s vyšíváním květinového motivu. Sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se ponořili do světa vyšívání - od předtištěné textilie až po sadu bavlněných nití a jehel. Díky obrázkové předloze s legendou snadno vyberete správnou barvu nití a pomocí jednoduchého křížkového stehu vytvoříte krásný vyšívaný obraz. Vyšívání není jen zábavná aktivita, ale také skvělý způsob, jak rozvíjet motorické dovednosti a trpělivost.

Hlavní parametry:
- Obsah balení: předtisk na textilii, kruh k uchycení látky, obrázková předloha, sada jehel a bavln
- Rozměry: 21,5 x 25 x 1 cm
- Vnější průměr kruhu: 21,5 cm
- Technika vyšívání: křížkový steh na předtištěnou textilii
Zobrazit více

Články odjinud