Získejte dokonalou ochranu při včelaření s touto praktickou včelařskou bundou s kloboukem! Díky rychlému zavinutí je oblékání snadné a pohodlné, na rozdíl od klasických kombinéz. Klobouk je pevně přišit k bundě, což zajišťuje ochranu hlavy před včelami. Navíc bunda disponuje klokaní kapsou pro snadné uložení nářadí či jiných drobností. Materiál z bavlny je příjemný na dotek a zároveň odolný vůči včelímu žihadlu. Díky univerzální velikosti je tato bunda ideální pro včelaře všech postav. Užijte si... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte dokonalou ochranu při včelaření s touto praktickou včelařskou bundou s kloboukem! Díky rychlému zavinutí je oblékání snadné a pohodlné, na rozdíl od klasických kombinéz. Klobouk je pevně přišit k bundě, což zajišťuje ochranu hlavy před včelami. Navíc bunda disponuje klokaní kapsou pro snadné uložení nářadí či jiných drobností. Materiál z bavlny je příjemný na dotek a zároveň odolný vůči včelímu žihadlu. Díky univerzální velikosti je tato bunda ideální pro včelaře všech postav. Užijte si bezstarostné včelaření s touto praktickou bundou!

Hlavní parametry:
- Rychlé zavinutí pro snadné oblékání
- Klobouk pevně přišit k bundě
- Klokaní kapsa pro uložení nářadí
- Materiál: bavlna
- Univerzální velikost
Zobrazit více

Parametry

Druh bundy
Barva bílé

Články odjinud