S touto lehkou ochrannou maskáčovou včelařskou bundou s kloboukem budete mít včelaření pod kontrolou! Díky rychlému zavinutí a pevně přišitému klobouku s možností odklopení zipem je bunda skvělou volbou pro každého včelaře. Klokaní kapsa umožňuje snadné uložení nezbytných nástrojů, zatímco bavlněný materiál zajišťuje pohodlí během práce. S univerzální velikostí si můžete být jisti, že vám bunda skvěle padne a poskytne potřebnou ochranu při manipulaci s včelami. Hlavní parametry: - Lehká ochranná... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto lehkou ochrannou maskáčovou včelařskou bundou s kloboukem budete mít včelaření pod kontrolou! Díky rychlému zavinutí a pevně přišitému klobouku s možností odklopení zipem je bunda skvělou volbou pro každého včelaře. Klokaní kapsa umožňuje snadné uložení nezbytných nástrojů, zatímco bavlněný materiál zajišťuje pohodlí během práce. S univerzální velikostí si můžete být jisti, že vám bunda skvěle padne a poskytne potřebnou ochranu při manipulaci s včelami.

Hlavní parametry:
- Lehká ochranná maskáčová včelařská bunda s kloboukem
- Rychlé oblékání a odklopení klobouku zipem
- Klokaní kapsa pro uložení nástrojů
- Vyrobeno z bavlněného materiálu pro pohodlí
- Univerzální velikost pro všechny uživatele
Zobrazit více

Parametry

Druh bundy

Články odjinud