S rychle tvrdnoucím lepícím a těsnícím tmelem s velmi vysokou elasticitou na bázi SM-Polymeru můžete snadno a efektivně zatěsnit netěsnosti a praskliny na široké škále materiálů. Tento fixační tmel je bez obsahu rozpouštědel, což znamená, že je šetrný k životnímu prostředí. S vysokou pevností a trvalou elasticitou je ideální pro opravy prasklin, skimmerů, trysek nebo PVC potrubí. Díky UV stabilitě a odolnosti vůči chloru a slané vodě je vhodný i pro použití venku. Vhodný je pro lepení, upevňování... Celý popis

Koupit za 571 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S rychle tvrdnoucím lepícím a těsnícím tmelem s velmi vysokou elasticitou na bázi SM-Polymeru můžete snadno a efektivně zatěsnit netěsnosti a praskliny na široké škále materiálů. Tento fixační tmel je bez obsahu rozpouštědel, což znamená, že je šetrný k životnímu prostředí. S vysokou pevností a trvalou elasticitou je ideální pro opravy prasklin, skimmerů, trysek nebo PVC potrubí. Díky UV stabilitě a odolnosti vůči chloru a slané vodě je vhodný i pro použití venku. Vhodný je pro lepení, upevňování a těsnění různých stavebních materiálů na většině povrchů jak v interiéru, tak v exteriéru, včetně bazénů. Skladujte ho při teplotách od 5°C do 25°C.

Hlavní parametry:
- Rychle tvrdnoucí lepící a těsnící tmel na bázi SM-Polymeru
- Bez obsahu rozpouštědel
- Velmi vysoká elasticita
- Vysoká pevnost a trvalá elasticita
- UV stabilní a odolný vůči chloru a slané vodě
- Vhodný pro interiér i exteriér
- Ideální pro širokou škálu materiálů a povrchů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Griffon
Typ lepidla
Barva bílé
polyuretanové tmely ano

Články odjinud