Chcete si vytvořit vlastní malou zahrádku plnou čerstvých bylinek a zeleniny? S Grodan Cress Plate to bude hračka! Tento skvělý produkt vám umožní pěstovat microgreens, jako je bazalka, rukola, pažitka, mizuna, mikro koriandr, chia, hořčice, fenykl, amarant, ředkev, brokolice a řeřicha, přímo ve vaší kuchyni. Grodan Cress Plate je vyroben z minerální vlny, která je ideální pro rychlý a zdravý růst rostlin. Je to dokonalé médium pro pěstování microgreens, protože poskytuje rostlinám dostatek vlhkosti... Celý popis

Koupit za 61 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Chcete si vytvořit vlastní malou zahrádku plnou čerstvých bylinek a zeleniny? S Grodan Cress Plate to bude hračka! Tento skvělý produkt vám umožní pěstovat microgreens, jako je bazalka, rukola, pažitka, mizuna, mikro koriandr, chia, hořčice, fenykl, amarant, ředkev, brokolice a řeřicha, přímo ve vaší kuchyni.

Grodan Cress Plate je vyroben z minerální vlny, která je ideální pro rychlý a zdravý růst rostlin. Je to dokonalé médium pro pěstování microgreens, protože poskytuje rostlinám dostatek vlhkosti a živin, které potřebují k optimálnímu růstu. Navíc, díky malému formátu, se Grodan Cress Plate snadno vejde na okenní parapet nebo do malého květináče.

S Grodan Cress Plate můžete začít pěstovat své vlastní microgreens během pár dní. Stačí jen nasadit semínka do média, zalévat a nechat je růst. Díky tomuto jednoduchému procesu si můžete užívat čerstvé bylinky a zeleninu po celý rok.

Hlavní parametry:
- Pěstební médium z minerální vlny
- Ideální pro pěstování microgreens
- Poskytuje rostlinám dostatek vlhkosti a živin
- Malý formát, který se vejde na okenní parapet nebo do malého květináče
- Snadný proces pěstování, který vám umožní mít čerstvé bylinky a zeleninu po celý rok
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost balení 0.11 kg
Výrobce Grodan
Bylinná semínka ano
Květinová semínka ano

Články odjinud