Gumárny Zubří Maska CM-6M

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Ochranná maska CM-6M je ideální volbou pro dospělé, kteří potřebují spolehlivou ochranu obličeje, očí a dýchacích orgánů. Tato celoobličejová maska splňuje normu EN 136, třída 3, a je vybavena systémem pro příjem tekutin, což z ní činí skvělou volbu pro průmyslové, chemické, nukleární a záchranné operace. Velkoplošný panoramatický polykarbonátový zorník zajišťuje jasnou a nezkreslenou prostorovou orientaci, zatímco těsnící linie masky se přizpůsobí různým velikostem obličeje, což zajišťuje pohodlné... Celý popis

Koupit za 3 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná maska CM-6M je ideální volbou pro dospělé, kteří potřebují spolehlivou ochranu obličeje, očí a dýchacích orgánů. Tato celoobličejová maska splňuje normu EN 136, třída 3, a je vybavena systémem pro příjem tekutin, což z ní činí skvělou volbu pro průmyslové, chemické, nukleární a záchranné operace.

Velkoplošný panoramatický polykarbonátový zorník zajišťuje jasnou a nezkreslenou prostorovou orientaci, zatímco těsnící linie masky se přizpůsobí různým velikostem obličeje, což zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení. Lícnice z chemicky odolné pryže na bázi BIIR je měkká a dobře snášenlivá, což zvyšuje pohodlí při nošení masky.

Díky možnosti montáže filtru na levou nebo pravou stranu je tato maska flexibilní a přizpůsobitelná individuálním potřebám uživatele. Navíc umožňuje použití elektronických komunikačních zařízení a průzvučná vložka zajišťuje snadnou komunikaci i při nošení masky.

**Hlavní parametry:**
- Norma: EN 136, třída 3
- Materiál: chemicky odolná pryž na bázi BIIR, polykarbonát
- Velikost: UNI
- Teplotní rozsah: -30 ˚C až +70 ˚C
- Dodávka: pouze maska bez filtru a láhve
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gumárny Zubří
Typ celoobličejové masky
Velikost univerzální

Články odjinud