Silikon na plasty je speciální vysoce odolný a stálý tmel určený pro utěsnění a korekci detailů plastových krytin v exteriéru. Jeho čirá barva zajišťuje diskrétní vzhled, zatímco jednosložková neutrální formulace je ideální pro tmelení polykarbonátových materiálů. Tento silikon je navržen tak, aby chránil polykarbonátové povrchy před vysycháním a účinně odolával slunečnímu a UV záření. Díky své dlouhodobé přilnavosti je vhodný pro různé neporézní materiály jako je eloxovaný hliník, polyakrylát,... Celý popis

Koupit za 270 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Silikon na plasty je speciální vysoce odolný a stálý tmel určený pro utěsnění a korekci detailů plastových krytin v exteriéru. Jeho čirá barva zajišťuje diskrétní vzhled, zatímco jednosložková neutrální formulace je ideální pro tmelení polykarbonátových materiálů. Tento silikon je navržen tak, aby chránil polykarbonátové povrchy před vysycháním a účinně odolával slunečnímu a UV záření. Díky své dlouhodobé přilnavosti je vhodný pro různé neporézní materiály jako je eloxovaný hliník, polyakrylát, lakované dřevo nebo sklo.

Silikon na plasty zajišťuje vodotěsnost komůrkových polykarbonátových desek a těsnění přechodů desek v konstrukcích či stěnách. Díky němu nedochází k pronikání nečistot, vody ani hmyzu do komůrek desek a spojů. Tento silikonový tmel je odolný vůči UV záření, snadno se aplikuje, odolává stárnutí a je bez zápachu.

**Hlavní parametry:**
- Materiál: silikon
- Obsah: 310 ml
- Počet kusů v balení: 1 ks
- Teplotní odolnost: -10°C / +80°C
- Aplikační teplota: +5°C / +40°C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gutta
Velikost balení 310 ml
Typ silikony
Barva transparentní
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud